Başarısı kanıtlanmış eğitim metodu, mükemmeliyetçi hizmet anlayışı ve global topluluğu ile İngilizce öğrenebileceğiniz tek yer: Duru Dil Akademi !

Kişiye Özel İngilizce® Her biri alanında uzman çalışanlarımız, İngilizce öğrenme yolculuğunuzda sizi yönlendirir ve size her konuda daima destek verir. Öğretmenleriniz ile daha fazla konuşabilmeniz için uygulamalı pratik derslerimiz ortalama iki kişiden oluşur. Size özel olarak tasarlanan sistemimizde dersler, sizinle birebir aynı seviyede olan kişilerle yapılır.

Esnek Ders Saatleri® Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Eğitim programınız, yoğun çalışma temponuza uygun olacak şekilde özenle hazırlanır. Eğitiminize dilediğiniz zaman başlayabilir, derslerinize günün her saatinde çalışabilir, pratik derslerinizi kişisel programınıza uygun saatlerde alabilirsiniz. Ders programımız, tamamen ihtiyaçlarınıza ve zamanınıza uygun şekilde düzenlenir.

Ana Dili İngilizce Olan Öğretmenler Öğretmenlerimiz, İngilizceyi farklı ihtiyaçlarınıza uygun olarak nasıl kullanacağınızı gösterir ve hedeflerinize ulaşabilmeniz için size destek olur.

Sadece İngilizce Konuşulan Ortam r Seviyeye Uygun Eğitim İngilizce eğitimimiz, başlangıçtan ileri seviyede İngilizce konuşan kişilere kadar herkesin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hazırlanmıştır. Biz, eğitimin kalabalık sınıflara değil “kişiye özel” verilmesi gerektiğine inanırız. Bu nedenle, Duru Dil Akademi’de herkes kendi seviyesinden İngilizce öğrenmeye başlar, bir sınıfa bağlı olmadan İngilizcelerini geliştirme şansı elde ederler.

Başarısı Kanıtlanmış Eğitim Metodu Blended Eğitim Metodu İngilizceyi etkin biçimde öğrenebilmeniz için en verimli eğitim tekniklerinin birleştirilmesi ile oluşturulmuştur. Eğitim seviyelerimiz, dil öğreniminde dünyaca kabul görmüş standartlar olan Genel Avrupa Dil Standartları (CEFR-Common European Framework of Language) ile uyumludur. Öğrendiğiniz İngilizcenin global olarak kabul görmüş standartlarda olması eğitiminiz için önemli bir güvencedir.

%100 Öğrenme Garantisi CEFR’a uyumlu programımız, çalışanlarımızın kişiye özel ilgisi ve bireysel öğrenmeye odaklı metodumuzdan oluşan eğitim sistemimiz, hedefinize kesinlikle ulaşmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Başarınızı sadece eğitimin sonunda değil, ilerlemenin her aşamasında ölçümleriz. Böylece, eğitim süresi sonunda hedeflerinize ulaşacağınızı garanti ederiz. Bu garanti kişisel bir taahhüt değil, sistemimizin sağladığı bir ayrıcalıktır.