Kişisel ihtiyaçlarınıza yönelik bir eğitim;
Her yaşa ve her dil düzeyine uygun programlar sunuyoruz. Tüm amaçlarınızı gerçekleştirmek için sizi destekliyoruz. 

Genel İngilizce/ Çocuk İngilizcesi/ Lise Öğrencelerine İngilizce/ Akademik İngilizce ( Mesleki Dil Kursları ) / TOEFL / IELTS / YDS / LYS Kursları;
Genel İngilizce Kurslarımız 4 temel dil becerisi olan Okuma ( Reading ), Yazma ( Writing ), Dinleme ( Listening) ve Konuşma ( Speaking ) içeren pratik İngilizce üzerine odaklanır. Bu kurslarda İngilizce’yi çabuk ve etkili öğrenir aynı zamanda gramer ve kelime öğrenerek, resmi ve resmi olmayan tartışmalarda, mülakatlarda nasıl konuşmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. 
İngilizceyi DURU DİL AKADEMİ’ de öğrenin, İngilizce konuşurken özgüven kazanın

DURU DİL AKADEMİ’DE İngilizcenizi yüksek bir seviyeye taşıyoruz;
Akıllı sınıflarda, akıllı tahta , akıllı CD’ler ve seçilmiş kitaplarla , etkileşimli bilgisayar programları kullanarak interaktif İngilizce çalışmaları yapmanızı destekliyoruz.

Tek kişilik , 2-3 kişilik sınıflarda Özel Ders imkanı sağlıyoruz;
Küçük gruplarda öğrenci- öğretmen iletişimi en üst düzeyde tutulurken, her öğrenciye konuşma pratiği yapabilme imkanı sağlıyoruz.

Bire bir özel ders şeklinde İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerimiz için , tamamen kendi gün ve saat seçeneklerine göre özel programlar geliştiriyoruz.
Bu programlar ile öğrencilerimiz ders gün ve saatlerini tamamen kendi koşullarına göre ayarlayabilmekte ve ders saatlerini ihtiyaca göre yoğunlaştırabilme avantajına da sahip olmanıza imkan veriyoruz.

YDS Kurslarımız;
yeni sınav sistemine göre hazırlanmış müfredatı, materyalleri ve uzman kadrosu ile 2013 Eylül dönemi Karadeniz Bölgesi Rekoru kırmıştır ve başarılarımız devam etmektedir.

IELTS Kurslarımız;
4 bölümden oluşmaktadır. ( Listening, Speaking, Reading, Writing). IELTS sınıflarına katılan kursiyerlerimizin hem İngilizcelerini geliştiriyor, hem de akademik olarak istedikleri puana erişmelerini sağlıyoruz.

TOEFL Kurslarımızda;
gerekli tüm materyaller öğrencilerimize verilmekte ve bilgisayar üzerinde yapılan TOEFL sınavına yönelik çalışmalar uzman öğretmenlerce titizlikle yapılmaktadır.


tıklayınız...