BAŞARIYA GİDEN ADIMLAR
İnteraktif Dersler
Yolculuğunuz İnteraktif Dersler ile başlar. İnteraktif Derslere hem merkezimizden hem de internetten online olarak ulaşabilirsiniz. Bu derslerde, eğlenceli ve güncel diyaloglar ile yapacağınız alıştırmalar sayesinde konuşma ve dili gerçek hayatta kullanabilme becerileri kazanacaksınız.

Ders Kitapları
İnteraktif Derslerde öğrendiğiniz kelimelerin kullanımını ders kitaplarında yer alan yazma alıştırmaları ile pekiştirip geliştirebileceksiniz.

TAMAMLAYICI EĞİTİM ÇALIŞMALARI
Akıcı konuşma sınıfları ve sosyal kulüp aktiviteleri gibi birbirinden farklı uygulamalarımız ile öğrencilerimize daha fazla pratik yapma ve İngilizceyi yaşayarak öğrenme fırsatı sunuyoruz.

Akıcı Konuşma Sınıfları
Merkezlerimizde gerçekleştirilen, pek çok farklı konunun işlendiği akıcı konuşma sınıflarımızda aynı seviyedeki öğrenciler ile daha çok pratik yapma imkanı bulursunuz.

Sosyal Kulüp
Merkezlerimiz tarafından düzenlenen Sosyal Kulüp aktiviteleri ile İngilizceyi eğlenceli ve rahat bir ortamda konuşabilme fırsatı yakalarsınız. Sosyal Kulüplerimizde; oyun ve film geceleri, iş dünyasıyla ilgili etkinlikler, hafta sonları eğlenceli yerlere gezi turları gibi çok çeşitli aktiviteler düzenlenir.

KARİYERİNİZDE İLERLEMENİZİ SAĞLAYACAK PROGRAMLAR

İŞ DÜNYASINA YÖNELİK PROGRAMLAR
Global ekonominin dili kuşkusuz İngilizcedir. 90 ülkenin çalışanları arasında yapılan global bir araştırmaya göre* çalışanların %94’ü İngilizcenin iş hayatlarında son derece önemli olduğunu ve kariyerlerinde ilerleyebilmeleri için İngilizceye ihtiyaç duyduklarını belirtiyor. Yeni bir iş ararken, kariyerinizde ilerlerken, belki de yurt dışında çalışmaya başlarken... İngilizce konuşabilmek kariyerinizin her adımında çok değerli bir yetkinliktir. Eğitim programlarımız ile İngilizceyi profesyonel hayatınızda nasıl kullanacağınızı öğretiyor ve kariyer hedeflerinize ulaşmanız için size destek oluyoruz

LİSENGLISH’LE LİSELİLERİN GELECEĞİ DEĞİŞİYOR
İngilizceniz ne kadar erken yaşta gelişirse geleceğiniz de o kadar erken değişir. Ama erken yaşta İngilizce öğrenmenin önündeki en büyük engel sıkıcı gramer dersleri ve öğretmen odaklı tek taraflı eğitimdir.
Biz Duru Dil Akademi olarak lise öğrencilerini İngilizceyi severek öğrenmeleri, kolayca anlamaları ve keyifle konuşmaları için LİSENGLISH ile tanıştırıyoruz. LİSENGLISH’te öğrencilerimiz, kendileri ile aynı seviyedeki liselilerin olduğu sınıflarda bol bol pratik yaparak eğitim alırlar.Öğretmenlerimizle eğlenceli sosyal aktiviteler ve tamamlayıcı eğitimlerle öğrenirler. Eğitimler aynı zamanda lise öğrencilerinin okul saatlerine ve ihtiyaçlarına en uygun şekilde tasarlanmıştır.
LİSENGLISH programının amacı, İngilizceyi doğal yollarla öğrenmek, ilerleyen dönemde gerek sosyal gerekse iş hayatında rahatlıkla kullanabilmektir.
LİSENGLISH öğrencileri, Duru Dil Akademi aracılığı ile İngilizce alıştırmalar yapabilir, oyunlar oynayabilir, diğer üyeler ile iletişim kurarak pratik yapabilir, kendi bloglarını oluşturarak yazılar yazabilir ve sosyal medya hesapları ile yaptıkları her şeyi paylaşabilirler. Böylece hem İngilizcelerini geliştirme hem de geleceklerini değiştirme fırsatına sahip olurlar.